Управління СБУ в Херсонській області роз’яснює

Ситуацію, яка склалася навколо інформації щодо припинення протиправної діяльності службової особи однієї з пенітенціарних установ Херсонщини

У повідомленні, наданому прес-службою Управління СБУ в Херсонській області мова йдеться про те, що у вересні 2013 року на Херсонщині СБУ спільно з прокуратурою викрила та припинила протиправну діяльність службової особи однієї з пенітенціарних установ регіону, яка вимагала гроші від родичів засуджених, котрі відбувають покарання у цьому виправному закладі.

На момент вчинення злочину підозрюваний займав посаду керівника оперативного відділу однієї з пенітенціарних установ області. Після цього співробітника пенітенціарної установи було звільнено з служби і вже тепер15 січня 2014 року йому було повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.3 ст.364 та ч.2 ст. 190 КК України.

Але в деяких місцевих ЗМІ з'явилася інформація про те, що станом на 31.01 2014 року жодному співробітнику Управління ДПтСУ в Херсонській області постанови про підозру в скоєнні злочинів не оголошувалося.

Управління СБУ в Херсонській області ще раз роз'яснює - повідомлено про підозру у вчиненні злочину було пред'явлено у січні 2014 року тепер вже колишньому співробітнику ДПтСУ в Херсонській області, який на момент припинення його протиправної діяльності у вересні 2013 року ще був посадовою особою однієї з пенітенціарних установ регіону.

Прес-група УСБУ в Херсонській області

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net