Микола Костяк закликає до загальноукраїнського діалогу щодо відновлення стабільності та злагоди

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк опублікував офіційне звернення до жителів Херсонщини

Шановні співвітчизники!

У нашій Державі склалася не проста ситуація, у день великого православного свята Хрещення Господнього, 19 січня, у місті Києві учасники протестів остаточно перейшли межі законності і моральності, порушивши власні зобов'язання щодо проведення мирних заходів.

Звичайно, кожен громадянин України має право на мирний протест, ніхто не повинен обмежувати це право. Але всі дії протестувальників мають бути у рамках закону, не переходячи межу між мирним протестом і злочином.

Натомість, зараз, опозиційні лідери, розхитуючи ситуацію в країні, вже спровокували силове протистояння. Від радикальних протестувальників вже постраждали десятки правоохоронців, спалено не тільки комунальний транспорт та автобуси правоохоронних органів, але й приватний транспорт громадян.

Не можна йти за тими, хто закликає до насильства, хто прагне спровокувати розкол між державою і суспільством.

У своєму зверненні до Українського народу Президент України Віктор Янукович наголошує, що лише мирний шлях, важка праця, єдність народу і наша цілеспрямованість на побудову в Україні високих стандартів життя людей приведе нас до успіху. Війна і насилля зруйнують Україну.

Тож, я закликаю до загальноукраїнського діалогу щодо відновлення стабільності та злагоди у Державі. У столиці повинен бути відновлений порядок, а влада зробить усе для гарантування та забезпечення громадського спокою і безпеки населення.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net