«Світоч української нації» засяє у Скадовську

Так називається Арт-студія, що відкрилася у місті Скадовську в рамках заходів з нагоди вшанування та популяризації спадщини Великого Кобзаря українського народу Тараса Шевченка.

На виконання Указу Президента України Віктора Януковича щодо оголошення в Україні 2014 року Роком Тараса Шевченка та з метою гідного відзначення 200-річного ювілею видатного сина українського народу 16 січня 2014 року у районній бібліотеці Будинку культури ім. Шевченка відкрилася творча студія «Світоч української нації».

Юні художники, учні 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Скадовського району, представили свої роботи на виставці, звучали шевченківські вірші у супроводі бандури, духом колишньої епохи були сповнені серця дорослих та дітей.

Учасники Арт-студії відтворили теплу атмосферу шевченківської епохи, поринули у мальовничі простори українського краю, оспівані Тарасом, не залишивши байдужими найвибагливіших відвідувачів.

За матеріалами ХОДА

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net