Всім херсонцям – щасливого Різдва!

Різдво - особливе свято, знаменний день, коли на землю втілився Спаситель світу, символізує оживлення усього роду людського, повертає нас до євангельських заповідей, спонукає наші душі і тіла до терпимості, чистоти наших помислів та любові до ближнього.

Чудо народження Сина Божого Ісуса Христа єднає християн у радості, утверджує в серцях віру, сповнює душу і розум благими намірами, надихає на добро і милосердя і приймається кожним з нас як символ злагоди та любові до ближнього.

Свято Різдва Христового спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя наших родин, рідних та близьких.

Нехай же воно буде сповнене затишку і бажання чудес, адже ми всі в глибині душі віримо в чарівництво, здатне в одну мить змінити наше життя на краще...

Але побажаємо всім нам не тільки мріяти, а й впевнено, з наполегливістю і натхненням йти до своїх мрій, втілювати їх у повсякденному житті та ставати все щасливіше день від дня!

У світлий день Різдва нехай народжений Спаситель подарує нам людські блага, збереже наше здоров'я, зміцнить нас духовно, допоможе здолати труднощі і вийти на шлях процвітання України і нашого чудового краю.

З Різдвом вас дорогі херсонці!

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net