В Херсоні засвітилася «Таврійська зірка»

Перший етап телевізійного фестивалю «Таврійська зірка» завершився вчора у херсонському кіноконцертному залі «Ювілейний» яскравим і масштабним гала-концертом в День Святого Миколая

Феєричний концерт маленьких зірочок Таврійського краю надав можливість талановитим дітям з усієї Херсонщини показати свої творчі здібності не тільки зі сцени, а й з екранів телевізора.

Справжнє свято для всіх херсонців організував телеканал «Твій ПЛЮС» за підтримки голови Херсонської обласної державної адміністрації Миколи Костяка.

Як сказав голова облдержадміністрації Микола Костяк, Херсонщина надзвичайно багата талантами, тому необхідно створювати умови для їх розвитку. Саме з цією метою і був заснований цей творчий фестиваль.

А потім Микола Михайлович, разом з почесним гостем - двічі Героєм Соціалистичної Праці і Героєм України Дмитром Моторним, нагородили всіх переможців першого сезону фестивалю «Таврійська зірка».

Надзвичайно талановиті і щасливі діти, подарували всім херсонцям чудовий концерт, в якому розкрили усі свої таланти в рамках телевізійного фестивалю.

Як запевнила генеральний директор телеканалу «Твій ПЛЮС» Лариса Кравченко - на цьому перший фестиваль дитячої творчості «Таврійська зірка» не завершиться. Адже цей проект постійно діючий - по закінченню першого сезону, розпочнеться другий і у кожної дитини буде шанс показати свій талант жителям Херсонщини.

Фото «Херсонці»

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net