Як херсонські «силовики» Святого Миколая вшанували

Сьогодні, 19 грудня, православна Церква відзначає День святителя Миколи Чудотворця, який вважається покровителем дітей та нужденних. Тому чимало благодійних та Богоугодних справ співробітники «силових» структур Херсонщини провели саме у цей день.

В День Святого Миколая до Калінінської школи-інтернату № 2 завітали шефи – співробітники Управління СБ України в Херсонській області. Вихованці закладу як завжди радо зустріли бажаних гостей і приготували подарунок - цікаву казкову виставу. Вихованці закладу отримали від своїх шефів солодкі гостинці.

Не забули шефи і про домашній затишок, який повинні відчувати хлопчики та дівчатка. Аби їм взимку було комфортно і затишно – заклад отримав новий нагрівач води. Холодними вечорами ігрова кімната у школі-інтернаті не буде пустувати – новий тенісний стіл використовуватиметься за своїм призначення.

А співробітники ДАІ УМВС в Херсонській області підготували своїм підшефним дітям екскурсію по музею Державтоінспекції області, де діти мали змогу ознайомитися з діяльністю служби ДАІ з моменту її створення до сьогодення.

Начальник Управління ДАІ полковник міліції Сергій Карпенко привітав підшефних вихованців з Днем Святого Миколая, побажав здоров'я, успіхів у навчанні та здійснення найзаповітніших мрій, і, звичайно ж, вручив подарунки. З радісними обличчями та посмішками дітлахи подякували шефів за влаштоване свято.

Більш того, у День Святого Миколая біля адміністративної будівлі Управління ДАІ УМВС України в Херсонській області урочисто відкрито Храм, споруджений на пожертви працівників міліції та меценатів. Ініціатором будівництва виступив начальник УМВС України в Херсонській області генерал-майор міліції Валерій Літвін.

Храм побудований у пам'ять 40 мучеників Севастійських та символізує собою вшанування пам'яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків.

«Цей храм покликаний завжди нагадувати про тих людей, які присвятили своє життя служінню народу», – зазначив очільник міліції Херсонщини Валерій Літвін.