«Захисти себе на темній дорозі», - радили працівники ДАІ херсонським пішоходам

«Захисти себе на темній дорозі», - радили працівники ДАІ херсонським пішоходам

Кожна четверта дорожньо-транспортна пригода на території Херсонської області трапляється за участю пішоходів.

Нерідко пішоходи помилково вважають, що мають перевагу перед іншими учасниками дорожнього руху не тільки на пішохідному переході, а й взагалі на проїзній частині. Особливо небезпечно, коли людина з'являється на дорозі у темний час доби.

Проводячи заходи з профілактики порушень Правил дорожнього руху пішоходами, працівники ДАІ вкотре нагадали їм про необхідність використання у темний час доби світловідбиваючих елементів на одязі.

Спілкуючись із пішими учасниками дорожнього руху, інспектори ДПС роз'яснювали, що у темряві водієві значно важче розгледіти людину, особливо дитину, на проїзній частині з відстані, достатньої для того, щоб вчасно зреагувати. А наявність на одязі пішоходів невеличких світловідбиваючих елементів робить їх помітними у світлі фар автомобіля здалеку.

Щоб перехожі мали змогу на власні очі переконатися у користі від таких додаткових аксесуарів, усі вони отримали від працівників ДАІ спеціальні стрічки, які яскраво горіли у світлі фар.

Присутнім журналістам «підсвічені» пішоходи говорили, що такі прості на перший погляд речі дійсно необхідні для власної безпеки.

Прес-служба УДАІ УМВС
в Херсонській області