У Херсонській виправній колонії відбулося перевтілення…

Вінчання у храмі при установі перед звільненням є логічним завершенням духовного та морального перевтілення у повноцінного громадянина: - впевнений засуджений, який відбуває покарання у Херсонській ВК (№61) , повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Херсонській області.

30 січня 2013 року засуджений Геннадій Орел, який відбуває покарання у Херсонській виправній колонії (№61) – міжобласній спеціалізованій туберкульозній лікарні з березня 2005 року, закріпив свій шлюб Божим благословенням - обрядом вінчання із своєю дружиною, з якою проживає у законному шлюбі з жовтня 2011 року, хоча познайомилися у далекому 2003 році напередодні арешту та засудження.

Протоієрей Іоанн провів обряд вінчання, який відбувся у православному Храмі «Святого праведного Варсонофія Херсонського», що розташований на території установи.

Геннадій прийшов до такого виваженого рішення незважаючи на те, що кінець строку покарання вже у березні 2013 році. Основним мотивуючим чинником саме проведення обряду в установі стало те, що засуджений приймав безпосередню участь у побудові храму від фундаменту до куполу, у внутрішньому його оздобленні, є старостою церкви. Зі слів самого засудженого, вінчання у храмі при установі перед звільненням є логічним завершенням його духовного та морального перевтілення у повноцінного громадянина. Начальник установи Володимир Черепащук привітав подружжя з цією знаменною датою у їхньому житті та побажав щасливого, гармонійного сімейного життя.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net