У Скадовську також ставлять ялинку на майдані

На майдані в центрі Скадовська – перед районним будинком культури традиційно радуватиме скадовчан новорічна ялинка, яку вже прикрашають за доручення міського голови Олександра Гавриша.

Передсвяткова пора в Скадовську завжди дуже активна для підготовки до новорічних ранків. Міський голова Олександр Гавриш надав термінове доручення забезпечити ялинками навчально-виховні заклади міста, щоб діти мали змогу отримувати гостинці від Святого Миколая біля святкових красунь.

Новорічні клопоти стосувалися також прикрашання ялинок у центрі міста та головної ялинки Скадовська – на майдані біля районного будинку культури. Олександр Васильович запропонував виділити один день та надати комунальну техніку для організацій і підприємств міста, які бажають прикріпити гірлянди і прикраси на будівлях.

Крім того, Скадовська міська рада оголосила конкурс з найкреативніших новорічних вбрань, а його переможці будуть оголошені на загальноміському святкуванні Нового року, яке вже стало доброю традицією для дружної громади Скадовська.

Наталя Тангел
Скадовськ

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net