Нардеп Негой обратился к милиции и жителям Херсонщины

Нардеп Негой обратился к милиции и жителям Херсонщины

Народный депутат Украины от партии УДАР Федор Негой, избранный в парламент от Херсонщины, обратился к правоохранительным органам и жителям области.

Публикуем эти обращения языком оригинала.

"Публічне депутатське звернення до правоохоронних органів

Як безпосередній учасник і очевидець подій Євромайдану, виступаю із публічним зверненням до всіх правоохоронних органів України діяти виключно в рамках закону і слідувати принципу толерантності.

Здатність сприймати без агресії думки, ідеї та переконання, що відрізняються від власних, - це умова єдності та стабільності суспільства, в якому нам з Вами, панове, жити.

Сьогодні через різницю в політичному світогляді по різні боки можуть опинитися колеги, товариші, навіть члени однієї родини. Тому замість того, щоб виливати агресію на учасниках мітингу або сліпо виконувати вказівки «зверху», в першу чергу подумайте про елементарні засади людяності.

Якого б міста України це не стосувалося, Ваша місія підтримувати порядок, а не влаштовувати самоуправство і розправу!


Публічне депутатське звернення до громадян Херсонщини

Шановні громадяни!

Кожен на події Євромайдану дивиться зі свого ракурсу. Те, що бачу я, викликає повагу і гордість за наших людей, за наше молоде покоління: відбувається очевидне волевиявлення українців жити у справедливій, заможній і перспективній країні.

Те, що відбувається зараз, це не подія одного дня чи одного міста, - це єднання всього народу і причетність кожного до змін на краще майбутнє, не зважаючи на вік, професію, стать чи релігію.

Люди єдині у прагненні подолати страх, в якому їх постійно тримають, і заявити про право отримувати безкоштовну медичну допомогу, гідну пенсію, робочі місця, матеріальну можливість навчатися і народжувати дітей, право на стабільність, безпечність і впевненість у завтрашньому дні.

Хто не має можливості знаходитися в цей час на Майдані, все рівно буде почутий із площ своїх міст, містечок і селищ. Головне не залишатися осторонь! Прокинься, країно! Вставай, Україно!

Народний депутат України
Ф.Ф.Негой