А в Генічеську - «Зимові візерунки»

Щорічний Відкритий дитячий музичний фестиваль-конкурс «Зимові візерунки» відбувався з 29 по 1 грудня у місті Генічеську і став важливою подією у культурному житті Херсонщини.

Щороку цей фестиваль набуває своїх традицій, запрошує і згуртовує навколо себе талановитих юних музикантів. У цьому році бажання стати учасниками фестивалю-конкурсу виявили 256 юних музикантів з 29 шкіл Херсонської області, м. Мелітополю, м. Севастополю.

Основна мета фестивалю - виявлення та підтримка творчо обдарованих дітей, подальший розвиток і вдосконалення виконавської майстерності юних музикантів, збагачення концертного та педагогічного репертуару кращими зразками класичної та сучасної світової і національної музики, активізація творчої діяльності викладачів, їх творче спілкування, обмін досвідом.

У неділю 1 грудня відбувся гала-концерт, на якому нагороджували переможців. За два дні змагань всі учасники продемонстрували досить високий рівень підготовки, тим самим підкресливши роботу своїх педагогів, та прагнення свої здібності розвивати й удосконалювати.

Всі переможці були нагороджені грамотами, призами та подарунками, а деякі з них одразу у кількох номінаціях(!). Недарма кажуть, що найвища нагорода для вчителя – це високий рівень майстерності його учнів. Тому хотілось би привітати всіх викладачів, а також дітей та їхніх батьків, з такими результатами.

Організаторами конкурсу-фестивалю «Зимові візерунки» є управління культури і туризму облдержадміністрації, відділ культури і туризму Генічеської райдержадміністрації, відділ сім'ї, молоді райдержадміністрації, Генічеська школа естетичного виховання. Фестиваль проводився за підтримки Генічеської райдержадміністрації та районної ради.

«Візит» Генічеськ 

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net