Подія обласного значення: запрацювала пожежна команда

Подія обласного значення: запрацювала пожежна команда

Такими словами в Управлінні ДСНС України у Херсонській області характеризують подію, яка сталася 27 листопада у с. Чорнянка Каховського району, де запрацювала місцева пожежна команда.

У її відкритті взяли участь начальник У ДСНС області генерал-майор служби цивільного захисту Олександр Мазілін, голова районної адміністрації Володимир Сторчак, голова районної ради Микола Крупін, голова Чорнянської сільської ради Юрій Сєров, керівники структурних підрозділів РДА та підприємств району.

Це подія не лише районного, а й обласного значення, оскільки є однією зі складових виконання розпорядження голови Херсонської облдержадміністрації «Про створення в області місцевих пожежних команд». Мета їх створення – забезпечення оперативного реагування на ліквідацію пожеж, що трапляються у сільській місцевості. Радіус виїзду з місця дислокованих пожежно-рятувальних підрозділів у районних центрах до найбільш віддалених населених пунктів складає в окремих випадках до 60 км і це ускладнює процес ліквідації пожеж. Тож тепер новостворена команда у складі 5 осіб та пожежної автоцистерни стоятиме на сторожі пожежної безпеки села Чорнянка та найближчих до нього сіл.

На сьогоднішній день на Херсонщині вже відтворено 14 таких команд на території 8 районів області. «Першочергово у наступному році планується створення місцевої пожежної охорони на території курортних та лісових районів області», - підкреслив під час інтерв'ю журналістам начальник УДСНС Олександр Мазілін. «А до кінця поточного року на території Каховського району запрацює ще 1 місцева пожежна команда у селі Червоний Перекоп».