У херсонських школярів залишилось 5 днів для реєстрації на пробне ЗНО

У херсонських школярів залишилось 5 днів для реєстрації на пробне ЗНО

Станом на 18 листопада 2013 року на сайті Сімферопольського РЦОЯО зареєструвалися 884 особи, які обрали 11507 тестувань, за регіонами. Зокрема, в Херсонській області 384 особи (616 тестувань).

Найбільшу кількість тестувань вибрали особи, які проживають у Львівській (3 862), Харківській (3 739), Дніпропетровській (3 738) областях.

Крім того, Сімферопольським РЦОЯО отримано 559 комплектів реєстраційних документів, з них Херсонська область отримає 41.

На сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти розміщено реєстраційні програми та детальну інформацію щодо умов проходження пробного тестування.

У разі виникнення питань слід звернутися до регіонального центру оцінювання якості освіти, який організовує тестування на території, де проживає абітурієнт.

Пробне тестування не є обов'язковим. Його проведення здійснюється для ознайомлення майбутніх вступників з процедурами зовнішнього незалежного оцінювання, що є важливим фактором підготовки до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Крім того, учасники пробного тестування мають змогу ознайомитися з характеристиками тестових завдань, що є не менш важливим фактором підготовки до складання тестів, оскільки кількість, форма та складність тестових завдань пробного тестування відповідають характеристикам тестів зовнішнього незалежного оцінювання поточного року.

На численні прохання абітурієнтів - учасникам пробного тестування надано можливість визначити місце своїх результатів серед результатів тестування інших абітурієнтів, які брали участь в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Оцінка за шкалою 100-200 балів є рейтинговою, тому достовірність результату пробного тестування залежить від об'єктивного внесення правильних відповідей до спеціальної форми, яка буде розміщена на сторінці «Особистий кабінет учасника ПЗНО».