На Херсонщині рекордний врожай винограду

На Херсонщині рекордний врожай винограду

Дуже люблять і цінують виноград у нас на Херсонщині, де є всі умови для його успішного вирощування та переробки. Майже в кожному дворі, біля кожного під'їзду, на кожній дачній ділянці росте ця благородна рослина.

Як відомо, виноград у нас на Херсонщині вирощують в промислових масштабах, адже продукція виноградарства та виноробства має виняткове значення для підвищення якості життя населення як області, так і України. До того ж, галузь виноградарства та виноробства була і є важливою бюджетоутворюючою складовою агропромислового комплексу Херсонської області.

А цього року наші аграрії зібрали рекордну кількість винограду - 61,9 тис. тон (за станом на 19 листопада поточного року), що на 22,8 тонн більше, ніж торік. Також отримано рекордну урожайність винограду по області - 133,8 ц/га, що на 51% більше, ніж в 2012 році. Така урожайність є найвищою за всю історію виноградарства в області – як за період незалежної України, так і за радянських часів (!)

Постає питання, які саме чинники сприяли такому великому врожаю винограду в цьому році? За рахунок яких умов зібрано рекордну кількість винограду? Можливо, цього досягнуто завдяки високому рівню господарювання фермерів, чи за сприятливих погодних умов, або внаслідок успішної реалізації державної програми по розвитку і підтримці виноградарства?

Чи результатом високих врожаїв стало застосування аграріями градобійних установок на території Херсонської області задля уникнення збитків у разі, якщо зливи і град загрожують звести нанівець роботу цілого господарства по вирощуванню винограду? Чи на гарний результат вплинула сукупність сприятливих умов в цілому?

Пропоную розглянути це детальніше.

За останніми даними, в Херсонській області площі насаджень винограду складають 7,2 тис.га, в плодоносному віці 5,5 тис. га. Із них столових сортів 936,8 га, та технічних 4603,6 га. Самі великі площі серед технічних сортів Херсонської області займає сорт Ркацителі - 960,5 га. Серед столових сортів, які займають 928 га (15 %) найпоширенішим є сорт Молдоваа – сорт дуже пізнього строку дозрівання. Також вирощують виноград сортів: Суручанський білий, Восторг, Жемчуг. Столові сортосумішні виноградні площі складають 39,1 %.

Найбільші площі по вирощуванню винограду в Херсонській області знаходяться поблизу м.Нова Каховка в ДП «Таврія», де з площі 1256,1 га в цьому році зібрано 20,6 тис.тонн винограду з урожайністю 164,5 ц/га. Також в Білозерському районі в Агрофірмі радгоспі «Білозерський», та СТОВ «Енограй», де з площі 1132 га зібрано 9430 тонн винограду. Разом з тим, у Бериславському районі в СТОВ «Маяк-Агро» зібрано 4000 тонн винограду, та в ПАТ «Кам'янський» Бериславського району в цьому році зібрали 3008 тонн.

Майже 62 тисячі тон винограду зібрали наші аграрії, отже постає питання, куди його дівати, та як його переробити у короткий строк і без можливих втрат?

Так, за словами міністра аграрної політики і продовольства Миколи Присяжнюка, щоб зберегти високий урожай, в країні тільки будують сучасні сховища. Зокрема, не раніше як за два роки з'являться 16 сховищ ємністю 140 тисяч тонн для зберігання овочів, фруктів та ягід.

Як же тоді виноградарям реалізувати врожай, коли собівартість продукції не завжди відповідає тим затратам, що вклав виробник?

«Нам вдалося реалізувати не більше 150 тонн вирощеного винограду (з 9,4 тон) — розповідає директор Агрофірми Радгосп «Білозерський» Віктор Сілецький. — При цьому змушені віддавати врожай за ціною в 1,5—2 грн. за кілограм при собівартості продукції в 3,5—3,8 грн.»,- поділився Віктор Петрович у інтерв'ю газеті «Україна молода».

У Херсонській області переробка винограду у виноматеріали в 2012 році скоротилася в порівнянні з показниками 2011 року на 37% - до 29,66 тис. т. Про це повідомляє Головне управління статистики в Херсонській області. При цьому випуск інших виноматеріалів у 2012 році збільшився на 58,3% - до 60,5 тис. дал.

Велика кількість винограду нині споживається у свіжому та переробленому вигляді, а також багато винограду столових сортів експортовано за межі Херсонської області, загалом на суму 7,5 тис.у.о. Імпортовано в область сушеного та іншого винограду на суму 219,8 тис. у.о.

На території області здійснюють виробничу діяльність вищевказані потужні підприємства з виробництва вина виноградного, якими протягом січня-жовтня поточного року вже вироблено 213,5 тис. дал вина. Успішність розвитку виноробних господарств нашої області залежить від багатьох передумов, які дозволяють зробити їх продукцію конкурентоспроможною не тільки на внутрішньому, а й на зовнішньому ринках.

Адже сьогодні виноградарі мають найбільший врожай за всі роки свого існування, але із рекламою та просуванням своєї продукції поки що у наших аграріїв не все складається, адже більшість винограду наші виробники змушені реалізувати у первинному вигляді - як виноматеріали для інших підприємств, які самі вирощують виноград в порівняно невеликих обсягах, але завдяки успішним маркетинговим ходам і рекламній кампанії сьогодні є лідерами з продажів вина як в Україні, так і за її межами.

Політика держави щодо діяльності підприємств, які займаються вирощуванням та переробкою винограду не завжди була стабільною та послідовною (приклад - «сухий закон» М. Горбачова, коли було знищено надзвичайно велику кількість виноградників).

Сьогодні винороби опинилися в складній ситуації, коли держава, вирішуючи нагальніші потреби населення, призупинила на невизначений термін державну програму по підтримці виноградарів і кошти, що передбачалися на розвиток та закладення нових площ виноградників були переведені з особливого рахунку на загальний (мається на увазі Закон України «Про державний бюджет України на 2013р»), що призвело до повного припинення фінансування галузі виноградарства як такої.

«Без державної підтримки та допомоги виноградарям Херсонщини сьогодні надзвичайно складно забезпечувати роботу підприємств, котрі займаються саме вирощуванням і переробкою винограду, - розповідає голова Асоціації фермерів та підприємців Херсонщини, керівник фермерського господарства «Курінь» Микола Халупенко. - Адже у нас найсприятливіший клімат, даний Богом для вирощування та переробки винограду. Треба тільки налагодити чітку державну політику у цій сфері, щоб фермери мали кошти і змогу застосовувати новітні технології у своїй роботі».

В Департаменті агропромислового розвитку Херсонської області знають про проблеми виноградарів, і його керівництво робить усе можливе, щоб суттєво покращити і виправити ситуацію, розуміючи, що виноробство було і є важливою галуззю господарства нашого регіону.

На даний час в Херсонській області є серйозні передумови для розвитку галузі виноградарства і розсадництва, на користь чого свідчать і ґрунтово-кліматичні умови регіону, і затребуваність цієї продукції на споживчому ринку.

Соломія Кваско