В Херсоні сьогодні запалять свічки

Разом з усією Україною, херсонці вшанують пам'ять жертв голодоморів.

У день 80-их роковин трагедії, яка в 1932-33 роках забрала життя мільйонів співвітчизників у всіх населених пунктах Херсонщини відбудеться вшанування пам'яті жертв голодоморів.

У цей день в обласному центрі о 15.30 біля пам'ятника жертвам голодоморів (вул.Тираспольська) відбудуться заходи з покладанням траурних вінків та квітів до пам'ятника жертвам тоталітарного режиму, а також молебень із запаленням свічок.

О 16.00 оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання, після чого по всій Україні відбувається акція «Запали свічку», в рамках якої всі охочі несуть свічки до пам'ятників жертвам. В акції також можна взяти участь, запаливши свічку в своєму вікні.

Голодомор став найбільшою трагедією за всю історію українського народу. За масштабом, жорстокістю, цинізмом і організованістю з боку влади та наслідками для майбутніх поколінь він не має аналогів в історії людства. Демографічна катастрофа посіяла в душах мільйонів людей фізіологічне почуття страху, необоротно вплинула на генофонд нації. (Згідно з Указом Президента України, починаючи з 2000 р. у четверту суботу листопада в нашій державі щорічно відзначається День пам'яті жертв Голодомору.)

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net