Тарас Бурда: «Бюджетників Херсона без зарплати не залишимо»

Про це керуючий херсонської філії «Банку Національний кредит» Тарас Бурда повідомив сьогодні під час спілкування з журналістами.

«Розгойдати човен стабільної роботи всієї бюджетної сфери в Херсоні ні в кого не вийде, - заявив Тарас Бурда. – Деструктивні сили, які розвалюють налагоджену роботу Херсонської міської ради, почали спекулювати на тому, що в листопаді-грудні медики та вчителі Херсона можуть не отримати зарплату. Але ми бюджетників без зарплати не залишимо...»

На пряме запитання журналістів: «Чи зверталася до нього в.о. міського голови Зоя Бережна з проханням видати кредит міській владі для виплати зарплат бюджетникам?», банкір відповів: «Прямого звернення не було. Але запевняю всіх, що місцевий відповідальний бізнес завжди готовий допомогти херсонській владі. Такого в нашому місті не буде, щоб працівникам соціальної сфери не виплачували зарплати. І ми готові надати кредит аби уникнути будь-яких потрясінь».

Костянтин Середа

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net