У Херсоні врятували життя жінки, яка стрибнула з мосту в річку Дніпро

У Херсоні врятували життя жінки, яка стрибнула з мосту в річку Дніпро

12 листопада 2013 року біля 16-години працівникам ДАІ, які несли службу із забезпечення безпеки дорожнього руху на стаціонарному посту ДПС «Пасат», схвильований водій автомобіля «Chevrolet Lacetti» повідомив, що приблизно за чотири кілометри звідси бачив жінку, яка стоїть за пішохідним огородженням мосту через річку Дніпро та схоже збирається стрибнути у воду.

Не гаючи часу, командир взводу роти ДПС ДАІ майор міліції Олексій Борідько та інспектор ДПС прапорщик міліції В'ячеслав Григор'єв вирушили у вказаному напрямку.

Діставшись місця події, вони побачили, що там вже зупинилося два вантажних автомобіля, а їх водії розгублено дивились на жінку, яка знаходилась у воді.

Миттєво зорієнтувавшись в ситуації та зрозумівши, що з берегу дістатися до жінки неможливо через густі прибережні зарості, один з працівників ДАІ повідомив про подію до чергової частини УДАІ і одночасно з черговим телефонував до служб, організацій та приватних підприємств, що знаходились поблизу та мали плавальні засоби.

У цей час інший інспектор помітив у кузові однієї з вантажівок дерев'яний піддон та збагнув, що його можна використати у якості «рятувального кругу». Врахувавши приблизну швидкість течії, він кинув його у воду, щоб жінка могла за нього триматися.

На щастя біля місця події зупинився ще один водій автівки. Як виявилося, його брат знаходився неподалік на дачі та мав човна. Отримавши телефоном повідомлення про необхідність надання допомоги, чоловік зміг підплисти та витягти жінку, яка майже сорок хвилин перебувала у воді, тримаючись за дев'яний піддон.

На березі бідолашну чекала карета швидкої допомоги, яку викликали працівники ДАІ.

Для з'ясування обставин події на місце прибула слідчо-оперативна група Дніпровського райвідділу міліції.

Відповісти, що саме змусило її стрибнути з мосту, знесилена 55-річна херсонка не змогла, але згодом, мабуть, вона ще не раз із вдячністю згадає тих небайдужих людей, які врятували їй життя.

Прес-служба УДАІ УМВС
в Херсонській області