На Херсонщині рятувальники «підуть у народ»

На  Херсонщині рятувальники «підуть у народ»

Враховуючи специфіку осінньо-зимового періоду, 15 листопада в області стартує місячник пожежної безпеки в житлі. Його мета донести до кожного жителя області усвідомлення важливого ставлення до особистої безпеки та безпеки оточуючих у розрізі дотримання правил пожежної безпеки у повсякденні.

Тож, у першу чергу будуть відпрацьовуватись населені пункти, де у поточному році спостерігається найбільший показник по виникненню пожеж та трагічних випадків під час них.

Фахівці Управління ДСНС та інспекторський склад міськрайвідділів і секторів старатимуться якомога більше за цей період поспілкуватися з жителями саме сільської місцевості, особливо з людьми похилого віку, багатодітними родинами, та тими, хто радість від життя отримує лише після споживання алкогольних напоїв.

Забезпеченню проведення місячника передувала чимала робота, яка в першу чергу була спрямована на те, аби у ньому були задіяні не лише працівники обласної служби ДСНС, а й органів виконавчої влади на місцях.

Нагадаємо, за 10 місяців поточного року в області зареєстровано 1557 пожеж, під час яких загинуло 46 чоловік. З початком опалювального сезону, як правило, кількість пожеж і потерпілих в них людей зростає.

Управління ДСНС України у Херсонській області