Незвичайна фотосесія в Херсоні

Чотирилапі безхатченки – собаки та коти тепер під прицілом фотокамер. У Херсоні безпритульні тварини стали справжніми знаменитостями. Принаймні, тепер у них є професійне портфоліо. Щоправда, знадобиться воно не для зйомок у кіно.

Зоозахисна організація «Вірні друзі» розпочала соціальний проект «Сфотографуйся та допоможи тваринам». Кожен бажаючий має змогу замовити фотосесію в осінньому парку, отримати хороші знімки з чотирилапими «моделями», а плату за знімки перерахувати на лікування та стерилізацію бездомних собак та котів.

Ірина Карпенко та Ілона Озерицька, відомі в Херсоні захисниці тварин, хочуть привернути увагу до бездомних тварин і фото сесія це найлегший крок. Дуже часто до них потрапляють тварини, які потребують лікування та термінових операціях - їм потрібно робити і планову стерилізацію,а це коштує немалих грошей.

У цих тварин різні характери, однак схожі долі... Зоозахисники схиляються до думки, що Рема та Рубі – головних героїв сьогоднішньої фотосесії швидше за все викинули на вулицю колишні господарі.

Усі незвичайні «фотомоделі» абсолютно здорові, стерилізовані та готові переїхати до нового дому. Проект вже приніс перші результати – двох собак зоозахисники віддали «у добрі руки».

Для усіх небайдужих херсонців вартість фотосесії – 70 грн. Цих коштів не вистачить навіть на одну стерилізацію, однак зоозахисники налаштовані позитивно – «з миру по нитці, бідному – сорочка». Тож, поки дозволяють погодні умови, не втрачайте можливості допомогти безпритульним тваринам – отримайте гарні фото і позитивні емоції.

Ірина Мезенцева