Чи можливо вивчити історію Херсона бігаючи по парку?

До 235 річниці з дня закладення першого каменю фортеці міста нашого міста студенти Херсонського гідрометтехнікуму взяли участь в історичному квесті.

Назад у минуле повернулись студенти Херсонського гідрометтехнікуму. У парку імені Леніна під час краєзнавчого квесту їм довелося шукати відповіді на запитання з історії рідного міста.

- Сьогоднішній квест присвячений історії парку імені Леніна, то ж і місце проведення обрано не випадково – біля історичного дуба, - зазначив Олексій Коновалов, викладач історії та права ХГМТ.

У квесті взяли участь три команди по п'ять студентів. Всі вони отримали особисті бейджи та маршрутні листи. На території парку розташувались сім підстанцій, на яких був своєрідний арбітр. Тож завданням кожної команди було, якомога швидше добігти до визначеної зупинки і так само швидко і правильно відповісти на три запитання. Лише після цього команда рухається далі по маршруту. Якщо учасники не могли дати правильні відповіді,то повинні були привітатися п'ятьма мовами один з одним.

Студенти не приховували свого задоволення від такої оригінальної ідеї проведення уроку історії просто неба.

Як розповів директор технікуму Сергій Авгайтис, такий краєзнавчий квест – це дуже дієвий спосіб засвоєння знань. Він змушує студентів діяти і думати по іншому. Можливо в майбутньому такі квести прийдуть на зміну, наприклад, традиційним іспитам.

Переможцями історичного квесту стала команда червоних - це студенти другого курсу. Організатори квесту в свою чергу пообіцяли – захід не останній, будуть ще, але вже на іншу тематику.

Херсон плюс