Прокуратура виявила численні порушення при використанні водних об'єктів

Прокуратурою Голопристанського району проведено перевірку додержання вимог діючого законодавства щодо правомірності використання суб'єктами господарювання водних об'єктів місцевого значення для рибогосподарських потреб, а також здійснення органами влади державного контролю у вказаній сфері.

Встановлено, що суб'єктами господарювання, які використовують земельні ділянки для риборозведення, не укладено відповідні договори оренди на водні об'єкти місцевого значення.

Вазаними суб'єктами господарювання укладено договори оренди земель водного фонду з Голопристанською районною державною адміністрацією для риборозведення та обслуговування водного об'єкту.

Однак, районною державною адміністрацією не контролюється дотримання вимог природоохоронного законодавства зазначеними суб'єктами господарювання. Також не вжито вичерпних заходів для спонукання їх до укладання договорів на водні об'єкти, що призводить до недоотримання коштів бюджетом, відповідні позови до суду не заявляються.

Крім того, до договорів оренди на землі водного фонду місцевого значення, де розмір орендної плати за землю є нижчим, ніж вимагає Податковий кодекс України, не укладено додаткові угоди. Таким чином суб'єкти господарювання сплачують орендну плату нижче передбаченого законодавством мінімуму.

За результатами проведеної перевірки прокуратурою району на адресу Голопристанської районної державної адміністрації внесено подання про усунення порушень вимог природоохоронного законодавства.

Пресс-служба обласної прокуратури

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net