Херсонці продовжують користуватися забороненими приладами

З початку жовтня працівниками ПАТ "Херсонгаз" під час проведення планових інвентаризацій газових приладів за 4 адресами у Херсоні було знайдено бездимохідні колонки: Ілліча 78, 49 Гвардійської Дивізії 5, Сенявіна 166, 49 Гвардійської Дивізії 16.

«Херсонгаз» нагадує херсонцям, що бездимохідна газова колонка - це прилад, у якому продукти згоряння природного газу не виводяться у димохід, продукти згоряння виходять у вільному доступі у приміщення, де вона знаходиться.

Знаходячись у приміщенні навіть нетривалий час, людина не відчуває дії чадного газу, вона стає сонливою, починає потроху боліти голова і їй здається, що засинає. Проте у цей час кисень у крові заміщується на вуглецеві сполуки, втрачається свідомість і наступає смерть. На сьогодні, бездимохідна газова колонка це ЗАБОРОНЕНИЙ для використання прилад.

«Херсонгаз» закликає мешканців міста та області добровільно звернутися до газової служби для проведення демонтажу заборонених газових приладів.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net