Херсонська митниця започатковує нові традиції

Про це свідчить сьогоднішній захід, на якому відзначили кращих платників податків Херсонської митниці за підсумками надходжень митних платежів до бюджету.

Ініціаторами зустрічі виступили начальник Херсонської митниці Міндоходів Віталій Булюк , перший віце-президент Херсонської торгово-промислової палати Валентина Удод, та голова Громадської ради при Управлінні Міндоходів Олександр Максименко.

За словами Віталія Булюка, завдяки такій спільній роботі Херсонської митниці і представників бізнесу, спочатку року державна скарбниця поповнилася на понад 820 млн.грн. митних платежів.

«Сьогодні ми запросили до нас тих платників податків Херсонщини, які насправді зробили свій вагомий внесок у розвиток зовнішньоекономічної діяльності нашого регіону. Показали приклад сумлінного ведення бізнесу та забезпечення стабільних надходжень до державного бюджету, та підтвердили свою високу громадянську свідомість у сплаті податків.. Ці підприємства на протязі 9 місяців цього року із 1 мільярда 300 мільйонів платежів спрямували до державної скарбниці 850 мільйонів, це 70 % надходжень до державного бюджету, зібраних Херсонською митницею. Таку цифру забезпечили 8 підприємств. Тому ми прийняли за правило кожного року нагороджувати найбільших платників податків на теренах Херсонської області. І сьогодні ми започатковуємо таку традицію в Херсонській митниці».

За вагомий внесок у розвиток зовнішньо-економічної діяльності регіону, сумлінне ведення бізнесу та забезпечення стабільних надходжень до державного бюджету у великих обсягах отримали подяку такі підприємства: ПАТ«Чумак», ПАТ «Дім марочних коньяків «Таврія», ТОВ «Дунапак Таврія», ТОВ «Ромпетрол Україна». Та суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності, які нещодавно активно співпрацюють з Херсонською митницею:ТОВ «Пром-Газ-Інвест», ТОВ «Імперово Фудз»,ТОВ «Рибна Компанія Імперіал».

Один із нагороджених, генеральний директор ТОВ «Ромпетрол Україна» Євген Дєменюк висловив своє враження від заходу та співпраці з Херсонською митницею журналістам: «Співпраця українського бізнесу з владою це достатньо непроста робота, тим більше для великого бізнесу, адже в останньому рейтингу «Форбс» ми входимо в 200-ку самих великих компаній України. Ми підприємство зі 100 % іноземними інвестиціями , тому з митницею ми контактуємо в першу чергу. Але Херсонська митниця для нас показовий приклад того,як державні структури повинні працювати з платниками податків, з підприємствами, які і наповнюють бюджет країни».

Марина Сакура