Кому дозволили відвідувати Крим

Кому дозволили відвідувати Крим

За 9 місяців цього року Управлінням Херсонської міграційної служби видано іноземцям - 322 спеціальні дозволи для відвідування Криму, з них 70 – багаторазових та 252 – одноразових. Минулого року за цей же період було видано 319 спецдозволів.

В'їзд та виїзд іноземців в Крим здійснюється за паспортним документом та наявністю спеціального дозволу, згідно постанови Кабміну «Про порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї».

Спеціальний дозвіл необхідний тільки для іноземців і діє протягом зазначеного строку. Громадяни України в'їжджають в Крим за внутрішнім паспортом, або іншими документами, передбаченими законодавством.

Найбільше спецдозволів на відвідування Криму отримали громадяни Росії – 192, далі Молдови - 20, Білорусії – 18, Німеччини - 13, Узбекистану – 12, Азербайджану – 11, Туреччини – 9, Вірменії -8, та інших держав світу.

Також зазначимо, що цього року міграційна служба області прийняла лише 2 рішення про відмову в оформленні спеціального дозволу іноземцям.

Повну інформацію про документування іноземців шукайте на сайті ДМС України у розділі: Послуги – Документування іноземців – отримання спецдозволів.

Нагадаємо, що перетин кордону з АР Крим здійснюється виключно через контрольні «Чонгар», «Каланчак» та «Чаплинка».

Управління ДМС у Херсонській області