Підписано меморандум про співпрацю між Херсонським державним університетом та окружним адміністративним судом

Вчора, 8 жовтня, на урочистостях в ХДУ з нагоди професійного свята Дня юриста було чимало поважних гостей, представників тих підприємств та організацій, в яких успішно проходять практику, а потім і працевлаштовуються випускники.

Серед гостей голова Херсонського окружного адміністративного суду Олег Бездрабко, перший заступник начальника Головтеруправління юстиції у Херсонській області Олег Предмєстніков, голова Господарського суду Херсонської області Павло Пригуза, голова ради адвокатів Херсонської області Інна Мокіна, заступник начальника управління патрульної поліції в Херсонській області Євген Лехновський.

«Поєднання практики та теорії капіталізує наших студентів, мотивує до навчання. В цій професії потрібні ґрунтовні знання, адже юрист - це завжди справедливість. Пам'ятаймо, що українці - нація, яка найбільше цінує дві речі - свободу і справедливість.

Верховенство права, утвердження і забезпечення прав й свобод людини - це те, чому повинен слідувати юрист в незалежній і демократичній Україні. Важливо, що практичних навичок студенти факультету набираються в юридичній клініці, яка відкрита для всіх, кому потрібна допомога. Наш історико-юридичний факультет виховав вже багато випускників, які успішно працюють, утверджуючи основні принципи демократії.

Підписання меморандуму про співпрацю між Херсонським державним університетом та Херсонським окружним адміністративним судом - це знову крок для розвитку студентів та додаткові можливості для старту.


Вітаю всіх представників цієї професії та майбутніх юристів - студентів історико-юридичного факультету! Бажаю твердості духу, витримки, успіхів у всіх Ваших справах та кар'єрного росту!», - побажав Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.