Херсонський підприємець виховує молодь власним прикладом

Херсонський підприємець виховує молодь власним прикладом

Профорієнтаційні екскурсії херсонських старшокласників підприємством Юрія Рожкова продовжуються. Цього разу з виготовленням екологічно чистої продукції та секретами менеджменту познайомились учні 9-Б класу ЗОШ № 37.

"Вибір майбутньої професії - це відповідальність. Передусім, власна. Я хочу, щоб наші випускники шкіл замислювались над цим не в останній момент, а заздалегідь. Встигли обдумати, порівняти, обрати. Щоб не втрачати дорогоцінного часу в житті!", - зазначив Юрій Рожков, згадуючи свої шкільні екскурсії на виробництво.

Саме тоді він вирішив розвивати власну справу. І досяг того рівня, щоб дбати не лише про власний бізнес, а й про інших людей та навколишнє середовище.

Школяра Владислава Пряду, під час екскурсії, найбільше вразив економічний підхід на підприємстві: "Виявляється, можна обігрівати приміщення без опалення чи нагрівачів, через вентиляцію, без чадних викидів в атмосферу, хімічних відходів у ґрунт. Датчики руху, закодовані назви полиць, електрокари, виготовлення тари на місці - все продумано! Мені дуже сподобалось. Я такого обладнання ще ніде не бачив. Є над чим поміркувати."


Розповів Юрій Рожков присутнім і про податкове наповнення бюджету підприємцями, соціальну відповідальність бізнесу, економічну складову. А на приємну згадку про екскурсію, вручив кожному подарунок - щойно виготовлене екологічне рідке мило.

За матеріалами Громадської платформи «Добро переможе» Юрія РОЖКОВА