Для розвитку територіальних громад Херсонщини

Для розвитку територіальних громад Херсонщини

Вчора, 8 жовтня у Херсонській обласній раді представники територіальних громад презентували перед експертною радою Обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області свої проєкти.

За результатами презентацій та обговорень переможцями ІІІ обласного конкурсу стали 42 проєкти із загальним обсягом фінансування з обласного бюджету на 2020 рік у сумі 14 млн. 698 тис. грн.. Загалом же проєкти-переможці передбачають реалізацію заходів на суму майже 35 млн. грн. Це кошти обласного бюджету, громад та партнерських організацій.

«Щороку зацікавленість місцевих громад у участі в конкурсі зростає, – каже ініціаторка проведення конкурсу, заступниця голови Херсонської обласної ради Оксана Рукавішнікова. – Приємно бачити представників громад, які подають свої проєкти на конкурс вже не першій рік, своїм прикладом демонструючи, що невеликими кроками, залучаючи бюджети різних рівнів, партнерів, можна реалізовувати важливі для громад проєкти».


З 42 презентованих проєктів найбільше – 19 складено учасниками за напрямком «Організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню», 8 проєктів – «Підтримка здорового способу життя населення»; 5 проєктів по 3-м напрямкам: «Заходи щодо енерго-та ресурсозбереження в закладах системи охорони здоров'я, освіти та соціального захисту», «Покращення системи житлово-комунального господарства та модернізація існуючої інженерної інфраструктури і комунікацій», «Удосконалення системи благоустрою населених пунктів», 1 проєкт за напрямком «Запобігання виникненню природних та техногенних катастроф, підвищення безпеки життя мешканців громади, вирішення екологічних проблем».

За матеріалами Херсонської обласної ради