Владислав Мангер: Майбутнє людства в руках Вчителя

Владислав Мангер: Майбутнє людства в руках Вчителя

Саме сьогодні, в першу неділю жовтня, ми вітаємо вчителів та всіх працівників освіти України з їхнім професійним святом.

Хочу щиросердно долучитися до найкращих привітань, що вже лунали на адресу освітян, починаючи з п'ятниці, і чуються дотепер.

З одного боку, ми всі маємо деяке відношення до цього свята – адже кожен з нас так чи інакше бере участь у вихованні – чи власних дітей, чи тих, якими опікуємося, тощо... Принаймні саме ми ночами розбираємо з дітьми домашні завдання;)

Проте різниця між нами та професійними вчителями – незрівнянна. Ми можемо собі дозволити НЕ бути вчителем, а вчитель – ніколи. Ми впізнаємо їх на вулиці за ходою, у бесіді – за вимовою, у натовпі – за поведінкою, та насамперед – за руками.

У вчительських руках не тільки зошити чи приладдя для навчання, в них – цілий всесвіт дитини зі всіма його загадками та відповідями на складні питання. А тому в їхніх руках – майбутнє людства. І ці руки ні з якими іншими не сплутати.

Шановні освітяни, працівники цієї галузі, вчителі, вихователі, та всі, хто навчався вчителюванню у вишах, вітаю вас! Дай Бог вам всім терпіння та витримки; віри у те, що ви робите одну з найважливіших справ на планеті; здоров'я та натхнення.

Нехай ваші домівки перебувають у достатку та затишку, нехай рідні беззаперечно розуміють: ЩО ви робите для всіх нас!.., - побажав голова Херсонської обласної ради Владислав МАНГЕР.