У Генічеську привітали освітян

У Генічеському районному будинку культури пройшли урочистості з нагоди святкування Дня працівників освіти: піднесено, хвилююче і поетично.

Зі святом освітян вітали голова Генічеської райради Андрій Євстратов, депутат облради Альберт Черепаха, представники виконавчої влади, громадськості.

У своєму зверненні до освітян району Андрій Євстратов висловив щиру вдячність за важку, невтомну працю, за терпіння, енергію яку педагоги передають дітям, своїм вихованцям і вкладають багато зусиль у формування майбутнього нашої країни.

Він побажав міцного здоров'я, сил, терпіння, наснаги, творчих успіхів, усіляких гараздів. «Знайте, що ми вас дуже цінуємо, поважаємо і дуже сильно любимо», — зазначив голова Генічеської районної ради.

Грамотами та подяками районної ради нагороджено кращих педагогів району, ветеранів освітянської ниви та кращі педагогічні колективи.

Вихованці Генічеського районного палацу творчості, дітей та юнацтва, своїми виступами, подарували присутнім святковий настрій.

За матеріалами Генічеської районної ради

Від Благодійного фонду Альберта Черепахи для всіх освітян району приємним сюрпризом став виступ переможця "Х-Фактора" Віктора Романченко.