Херсонські освітяни на інавгурації польського університету

Херсонські освітяни на інавгурації польського університету

Для польських університетів інавгурація (урочистий початок нового навчального року) – це особлива подія, сповнена академічних традицій та ритуалів.

Запрошення до участі в інавгурації та безпосередня участь в ній є знаком особливої поваги та довіри між дружніми університетами.

Ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський, разом з проректором з міжнародних зав'язків та комунікаційних технологій Оксаною Лавриковою, деканом педагогічного факультету Любов'ю Петуховою, провідним фахівцем міжнародного відділу Олександром Соловейко взяли участь в інавгурації академічного року 2019/2020 в гуманітарно-природничому Університеті їм. Яна Длугоша (м. Ченстохова).

Херсонські освітяни привітали польських колег разом з представниками інших українських вишів:

- Черевко Олександр Володимирович - ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького;
- Пелех Юрій Володимирович - проректор з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи Рівненського державного гуманітарного університету;
- Григус Ігор Михайлович - директор Навчально-наукового інституту охорони здоров'я, завідувач кафедри здоров'я людини і фізичної реабілітації Національного університету водного господарства та природокористування;
- Буяк Богдан Богданович - ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Міжнародна співпраця продовжується!, - запевнив ректор Херсонського державного університету Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.