У Херсоні відроджують добрі традиції

У Херсоні відроджують добрі традиції

Одна із таких суспільно-корисних ініціатив Громадської платформи "Добро переможе" Юрія Рожкова - відновлення "чистих четвергів" у парках, скверах, біля освітніх закладів Херсона.

"Мало прибрати територію! Важливо навчити херсонців підтримувати чистоту, подавати приклад дітям, виховувати їх в любові до рідного міста", - щоразу наголошує лідер Громадської платформи "Добро переможе "Юрій Рожков.

Учора, 3 жовтня протягом дня добра традиція знайшла практичне застосування на території 37 школи Херсона. Трудовий десант діток, батьків та вчителів дружно прибрав прилеглі до закладу ділянки.

Де було це робити складніше - зарості за стадіоном - прибрали газонокосаркою члени команди "Добро переможе". Також Юрій Рожков потурбувавсь про машину для вивезення сміття. А зібрали його чимало!

Директор ЗОШ № 37 Олексій Бунчук, зазначив: "Ми вже готуємось до зими! І батьківський колектив запросив до співпраці друга школи Юрія Рожкова. Приємно розуміти, що ми маємо таку потужну підтримку і в навчанні, і в спорті, і в екологічному вихованні!

Окрім допомоги у наведенні ладу на території школи, команда "Добро переможе" привезла нам у подарунок зручні дерев'яні лавки. Вони будуть стояти біля стадіону, щоб дітям було комфортно відпочивати. Вкотре дякуємо Юрію Рожкову за турботу!".


За матеріалами Громадської платформи "Добро переможе" Юрія Рожкова