Обласні комунальні заклади Херсонщини готові до опалювального сезону

Обласні комунальні заклади Херсонщини готові до опалювального сезону

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер тримає на особистому контролі ситуацію з підготовкою соціальних, освітніх закладів, закладів охорони здоров'я обласного підпорядкування до опалювального сезону.

Станом на 1 жовтня майже 100% комунальних закладів, установ, підприємств, що є об'єктами спільної власності територіальних громад Херсонської області готові до опалювального сезону 2019/2020. У решти закладів наявні проблеми мають бути усунені у найкоротші терміни, керівники гарантують, що опалювальний сезон розпочнуть вчасно.

За дорученням голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера протягом серпня-вересня поточного року проводиться постійний моніторинг готовності комунальних закладів обласного підпорядкування до опалювального сезону.

Наразі існує проблема з закупівлею твердого палива (вугілля) у Сиваський спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Херсонської обласної ради з причини відміни тендерних закупівель.

За інформацією керівника закладу, тендер тричі не відбувався, черговий тендер оголошено 24 вересня, відкриття тендерних пропозицій – 16 жовтня. Якщо не буде оскарження, то підписання договору з постачальником має відбутися 26 жовтня. Для забезпечення вчасного початку опалювального сезону у цьому закладі є домовленість про надання благодійної допомоги у вигляді твердого палива.

Також до 10 жовтня мають бути завершені роботи з ремонту димовідвідної системи зі встановленням нового устаткування у Херсонському обласному Центрі народної творчості. Опалювальний сезон буде розпочато вчасно.

За матеріалами Херсонської обласної ради