Херсонський театр та «Золотий Лев-2019»

Херсонський обласний музично-драматичний театр достойно представив Таврію на ювілейному фестивалі «Золотий Лев-2019» та отримав почесний диплом учасника.

Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев» особливий для Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша.

Перш за все тим, що цей фестиваль колись надихнув директора театру – народного артиста України Олександра Книгу на створення свого театрального фестивалю.

Потім Львівський академічний театр «Воскресіння» на чолі з Ярославом Федоришиним – одним з перший приїздив на «Мельпомену Таврії», коли вона ще не була міжнародною, а тільки починала своє творче життя.

Тому для Херсонського театру бути учасниками фестивалю «Золотий Лев», як честь – так і певна традиція. Цьогоріч, херсонці презентували у Львові роботу румунського режисера Раду Гілаша – «Межа, або в контейнері» за п'єсою Костянтина Кеяну.

Вистава відбулась у Львівському академічному театрі «Воскресіння» 28-го вересня. Прийняли херсонців радо і гостинно. Тема, яка піднімається у виставі – масове заробітчанство та виїзд за кордон актуальна для всієї України.

Однак, для західних та південних регіонів вона стоїть надзвичайно гостро. Оскільки, саме представники цих місцевостей найчастіше стають жертвами шахраїв, які працюють нелегально.

Та чи варто ризикувати власним життям заради грошей?

Еліза СОЛОДКА