Дві сторони рекламної конструкції у Херсоні

Чи замислювались ви, чого насправді нам херсонцям бажають ті обличчя, які вітають нас зі святами з білбордів? Що саме вони роблять для міста, які в них прагнення та якими людьми вони є?

Одна рекламна конструкція, але дві її сторони вітають нас з Днем міста та розповідають дві історії таких обличь.

Садіяр Мамедов. Член виконавчого комітету херсонської міської ради, нещодавно кандидат в народні депутати у вишиванці з посмішкою вітає херсонців зі святом та розгортає активну PR-кампанію, наприклад нещодавно проїхав на тролейбусі одну зупинку!

На білборді цього Садіяр не показує і взагалі каже, що він проста людина з народу, але зранку у справах Садіяр їздить на авто BMW X6 і публічно без сорому аргументує недоцільність закупівлі тролейбусів в Херсоні.

Буцімто середня швидкість тролейбуса дуже низька, обігнати його на дорозі неможливо і через це він нерідко спізнюється, так це зараз тролейбусів на вулицях близько 40, а уявіть що буде, якщо купити ще 50, позашляховику Садіяра буде взагалі не проїхати! (цитата, яка пролунала з вуст Садіяра на зустрічі з громадськими діячами 30 вересня у клубі "Масон")

Єгор Устинов. З іншого боку рекламної конструкції нас з тим самим святом вітає Єгор Устинов, депутат міської ради, лідер фракції, а за сумісництвом директор міського комунального підприємства «Херсонелектротранс».

В цей святковий для всього міста день останній тролейбус їхав в депо пів на дев'яту, коли всі херсонці саме збирались на галаконцерт. На фото останній тролейбус в День міста...

Зараз в списку виконавчого комітету 27 осіб, а склад міської ради налічує 54 депутата. Тобто кожен член виконкому представляє близько 10 000, а один депутат — близько 5 000 мешканців Херсона. Вони приймають найважливіші рішення щодо роботи нашого міста, але живуть в якійсь паралельній реальності.

За матеріалами Ініціативної групи "Транспорт Херсона"