Де у Херсоні «Щасливі години для платежів»

З 1 жовтня у всіх відділеннях Укрпошти Херсона діятимуть «Щасливі години для платежів». Комісія за сплату платежів, при оплаті у першій половині дня, буде вдвічі меншою, ніж у другій половині дня.

«Щасливі години» дають можливість кожному клієнту Укрпошти заощадити при оплаті комунальних та інших платежів, за умови відвідування поштових відділень до 15:00. Саме у першій половині дня тарифи на оплату платежів у відділеннях Укрпошти стануть значно меншими, ніж аналогічні тарифи у банківських відділеннях.

«Щасливі години для платежів» поширюються і на рахунки за комунальні послуги, і за телефонний зв'язок/телебачення/інтернет, і за будь-які інші регулярні платежі. Враховуючи, що, як правило, сплачується декілька квитанцій за місяць, загальна економія - суттєва. Користуватися такою можливістю можна щодня, починаючи з початку роботи поштових відділень Херсона та до 15:00.

Це особливо актуально в опалювальний період, коли бюджетне навантаження по платіжках часто стає критичним для більшості населення.

Така акція вже пілотувалася поштовиками у міських відділеннях Харкова та Миколаєва, в результаті у другій половині дня, після 15:00, в відділеннях зв'язку зникли черги, обслуговування відправників посилок стало більш комфортним та якісним.

Прес-служба АТ "Укрпошта"

P.S. Перелік відділень зв'язку Укрпошти з «Щасливими годинами»:

73011 м.Херсон, вул. 2-а Олешківська, 24
73013 м.Херсон, вул. Київська, 10
73002 м.Херсон, вул. Перекопська ,155
73020 м.Херсон, вул. Лавреньова, 11
73021 м.Херсон, вул. Шенгелія,4