У Херсоні шанують людей поважного віку

У Херсоні шанують людей поважного віку

Вчора, 1 жовтня у Міжнародний день людей поважного віку, лідер Громадської платформи "Добро переможе" Юрій Рожков відвідав кілька колективів: представників організацій ветеранів, інвалідів, волонтерів, Товариства Червоного Хреста України. Привітав теплими словами, обійняв, вислухав, поспілкувався.

Сюрпризом для людей поважного віку став святковий концерт від дитячих музичних колективів Центру позашкільної роботи та подарунки від Юрія Рожкова.

Любов Старинець, представник Всеукраїнської громадської організації "Захист дітей війни" поділилась враженнями: "Ми відпочили душею! У поважному віці особливо хочеться уваги, її завжди не вистачає. І ще більше - визнання та простого людяного "Дякую". А Юрій Рожков, як завжди, прийшов до нас з добрим відкритим серцем, подякував, що ми у свою молодість будували Херсон, область... Він часто нас навідує! Було дуже приємно побувати і на святі "Золотий вік" на його запрошення!"


Про традиційні зустрічі з ветеранами Дніпровського району розповіла і Людмила Чулкова, голова Дніпровської районної організації Товариства Червоного Хреста України: "Більшість волонтерів Червоного Хреста - люди мудрого віку, готові дарувати свій час і турботу іншим. Ми із задоволенням зустрілись, посиділи за столом, згадали 1000 і 1 добру справу. Багато з них - спільні з Юрієм Рожковим, засновником Громадської платформи "Добро переможе". Такі приємні зустрічі - необхідні. Вони надихають, радують і, думаю, подовжують життя!"


"Глибоко поважаю людей поважного віку. Вдячний за їх багаторічну працю у розбудові нашого міста, за мудрість, що терпляче передають молодому поколінню! Наші батьки, дідусі і бабусі, мабуть, як ніхто інший заслуговують на шану та підтримку. Намагаюсь дбати про літніх людей щодня, щоб у святкові вечори зустрічатись з ними очима і посмішками щиро та з добром!", - поділився Юрій РОЖКОВ.


За матеріалами Громадської платформи "Добро переможе" Юрія Рожкова