Бюджет Херсона на розвиток Африки?

Бюджет Херсона на розвиток Африки?

Як тільки розпускаються в Херсоні перші пелюстки зловісно магічної квітки амброзії, міський голова Миколаєнко та його однодумці Ростислав Маршак та Єгор Устинов від'їжджають до Африки.

В той час, коли тисячі херсонців страждають від алергічної рослини, плантації якої заполонили всі мікрорайони міста – від центру до самих до окраїн, міські керівники та директор комунального підприємства вже традиційно їдуть витрачати кошти в Туніс.

Херсон потопає в смітті та відходах, сухі дерева та електроопори падають мешканцям на голови, автомобілі провалюються в ями на дорогах, зграї диких собак нападають на дітей, наркотики рекламуються на будинках в кожному мікрорайоні біля кожної школи!

Не дивно, що під час останньої сесії депутати запропонували відправити Миколаєнка у відставку. Але видно, добряче попрацювали африканські чаклуни, щоб залишився у кріслі херсонський міський голова.

Майже ніхто з мешканців не знає, чим займаються в африканських країнах ці троє, чому саме у такому складі вони їдуть туди, що таке приємне з ними там відбувається, що тягне їх туди знов і знов...

Чи не в Африку пішли мільярди міських бюджетних гривень, яких не вистачило ні на ремонти доріг, ні на облаштування парків та тротуарів, ні на якісне освітлення, ні на вивіз сміття, ні на будівництво дитячих садків та шкіл, ні на громадський транспорт.

А, можливо, там вже домовились з африканськими колегами, як витратити на розвиток інфраструктури міста Бізерта кредити Європейського банку реконструкції та розвитку, які так хочуть взяти ці персони?

Такі запитання цілком логічні, якщо через засоби масової інформації всі знають, що проти Ростислава Маршака прокуратурою міста відкриті кримінальні провадження, що Маршак програв майже всі суди протягом останніх двох років, а з бюджету міста, тобто кошти територіальної громади – мешканців міста, сплачені за незаконні дії цього чиновника у сумах, які вже перевищили сто тисяч гривень.

Вся Україна з подивом розглядала, з яким хамством Маршак спілкується з людьми, як він влаштовує просто штовханину в своєму кабінеті, а потім і сам отримує стусанів від мешканців міста.

Я ніяк не можу розібратись, яким основним принципам служби в органах місцевого самоврядування відповідають такі дії посадової особи місцевого самоврядування, якою є Маршак.

Можливо, безпосередній керівник чиновника пояснить статтю 4 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»: «Основні принципи служби в органах місцевого самоврядування.

Служба в органах місцевого самоврядування здійснюється на таких основних принципах:

- служіння територіальній громаді;
- поєднання місцевих і державних інтересів;
- верховенства права, демократизму і законності;
- гуманізму і соціальної справедливості;
- гласності;
- пріоритету прав та свобод людини і громадянина;
- рівних можливостей доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування з урахуванням їх ділових якостей та професійної підготовки;
- професіоналізму, компетентності, ініціативності, чесності, відданості справі;
- підконтрольності, підзвітності, персональної відповідальності за порушення дисципліни і неналежне виконання службових обов'язків;
- дотримання прав місцевого самоврядування;
- правової і соціальної захищеності посадових осіб місцевого самоврядування;
- захисту інтересів відповідної територіальної громади;
- фінансового та матеріально-технічного забезпечення служби за рахунок коштів місцевого бюджету;
- самостійності кадрової політики в територіальній громаді.

Можливо, такі дії і є «професіоналізмом, компетентністю, ініціативністю, чесністю, відданістю справі», або «пріоритетом прав та свобод людини і громадянина», або «служінням територіальній громаді»?

Майже по всьому місту ведеться хаотична забудова. Замість зупинок - пивняки та кіоски, приватні будинки та ларьки будуються прямо на тротуарах та зелених зонах, будинки невідомих «африканських» конструкцій зростають на місті колись величних історичних пам'яток.

Чи мало в центрі міста недобудов, на яких реально калічаться діти та гинуть юні мешканці міста? Дії цих місцевих чиновників нагадують бойові дії проти мешканців Херсона!

Чому Маршак та Миколаєнко дозволяють руйнувати історію, пам'ять, культуру, архітектуру?

Ці персонажі стають для міста дуже небезпечними! Що вони повинні ще знищити, накоїти, щоб правоохоронні органи ізолювали цих індивідів від суспільства?

Самуель МАРШАК