У Херсоні відзначили свято єдності прийомних родин

У Херсоні відзначили свято єдності прийомних родин

Другий рік поспіль Спілка жінок Херсонщини та Служба у справах дітей влаштовують святкування Дня усиновлення для дітей та прийомних батьків із усієї Херсонщини.

Цього року свято єдності прийомних родин відсвяткували разом з нами 29 сімей (12 ДБСТ, 16 прийомних родин та 1 патронатна родина), в яких загалом виховуються 157 дітей. На святкуваннях діти грали в анімаційні ігри, змагалися, та брали участь у творчих майстер-класах.

"У нас в області 802 дитини ще чекає на щастя рости в сім'ї. Сподіваємося, вони також знайдуть батьків", - зауважила начальниця Служби у справах дітей Олена Міхеєва.

Географія свята дуже розширилася, бо приїхали гості з Білозерського, Олешківського, Голопристанського району; міст Гола Пристань, Олешки, Херсон; з Любимівської ОТГ Каховського району та смт Чаплинка і Горностаївка.

"Рік, що минув, для Спілки жінок Херсонщини був повним відкриттів. Бо через власний проект Корпоративного наставництва ми не лише працювали з прийомними сім'ями, а й дізнавалися «з середини» про ваші турботи.

Тож відтепер більше розуміємо як воно, жити однією великою родиною, шукати підходи та ділити тепло на всіх. Вам не просто. Та головне, що ви наважилися відкрити одне одному серце і тепер – велика міцна родина", - зауважила голова СЖХ, Посол Миру Ірина НІКОЛАЄВА.