Дар’ївська колонія має таланти

Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів. Твори художників збагачують людську душу, виховують високі ідеали благородства, добра і злагоди. Таланти такого мистецтва знайшлись і в Дар'ївській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області (№10).

Так 09 жовтня 2013 року, в бібліотеці при установі відбулась виставка творчих робіт засуджених, в якій кожен бажаючий мав змогу продемонструвати самобутність свого мистецтва.

На виставці були представлені різноманітні роботи в яких світосприйняття дає спокій і відпочинок засмученій душі засудженого. Окрім цього троє засуджених провели майстер-клас із живопису.

На думку адміністрації установи такі виставки позитивно впливають на ресоціалізацію засуджених, адже демонструючи свої таланти вони мають змогу не вербально висловити свої емоції та ставлення до буття, але й надихнути інших на нові звершення.

Кравченко Лариса
провідний психолог відділу
соціально-виховної та психологічної
роботи Дар'ївської ВК №10
управління ДПтСУ в Херсонській області

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net