На херсонський курорт по яйця їдуть

На херсонський курорт по яйця їдуть

Незвичайні сувеніри продовжують вивозити з Арабатської стрілки численні відпочивальники – їх достатньо і на початку осені, оскільки погода стоїть тепла.

Відвідуючи тутешній сафарі-парк, вони із задоволенням закуповують тут надлишок яєць африканських страусів – бо одне таке заміняє два десятки курячих, та ще шкідливий холестерин у ньому відсутній. А з збережної шкаралупи виходять просто велетенські писанки на свято.

Директор сафарі-парку Олексій Гетта каже, що одне яйце на продаж коштує 250 гривень, але досить висока ціна нікого не зупиняє. Відвідувачі часом висловлюють бажання придбати і по три-чотири яйця, тож вистачає не всім. Обділені смакотою навіть записуються у чергу, яка в серпні доходила до тридцяти осіб.

У свою чергу, працівники сафарі-парку тільки раді, що гості «розкуштували» екзотичний делікатес. Адже кошти, виручені від реалізації яєць африканського страусу, витрачають на закупівлю кормів і для них, і для інших мешканців вольєрів. А запас таких кормів на сезон холодів, коли відвідувачів тут майже не буває, і доходи падають, вочевидь не зайвий.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
Новий день