До Білозерської виправної колонії завітали гості

У Білозерській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області (№105) відбувся «День відкритих дверей».

Цього дня до засуджених, які відбувають покарання в зазначеній установі, завітали родичі та близькі друзі.

Захід розпочався інструктажем стосовно правил перебування на режимній території, а також ознайомленням з особливостями утримання засуджених в установі. Після цього, рідних та близьких запросили на екскурсію у колонію, де настала довгоочікувана мить – зустріч з близькими.

Під час екскурсі гостей супроводжували керівництво установи, виконуючий обов'язки заступника начальника облуправління майор внутрішньої служби Денис Семенцов. Під супроводом пенітенціаріїв рідні засуджених ознайомились з житловими секціями, навчальними класами, бібліотекою.

Окрім цього, під час огляду їдальні, головний кухар установи розповів та продемонстрував технологію приготування їжі для засуджених.

Також, в цей день представники релігійного об'єднання, що співпрацює з виправною установою, організували концерт для засуджених.

Прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net