Кочубеївка на Херсонщині голосує за проекти бюджету участі

У першій, створеній на теренах Херсонщини, Кочубеївській об'єднаній територіальній громаді відбувається голосування за подані на конкурс проекти громадського бюджету, котрі вийшли в фінал.

Процес триває активно та доволі демократично. Та й вибір проектів широкий, адже ОТГ має вагомий досвід у цій справі, бо однією з перших в області запровадила в себе бюджет участі громади.

Селянам пропонують визначитися, на яку з поданих пропозицій пристати, витративши виділені з бюджету сільради спільні кошти громади: на благоустрій та облаштування паркової зони в селі Орловому для покращення проведення дозвілля та культурного відпочинку жителів ОТГ; на поточний ремонт мережі водопостачання для мешканців села Заградівки чи на реалізацію проекту «Батьківська хата» – поточний ремонт бенкетної зали та побутового приміщення в Кочубеївському СБК з можливістю проведення урочистих, культурно-розважальних, навчальних, соціальних заходів та підтримки здорового духовного розвитку громади.

Аби в голосуванні взяло участь якомога більше жителів ОТГ, керуючим справами виконавчого комітету здійснено виїзди до сіл пунктів супроводу.

Ксенія АЛІСОВА
"Новий День"