На Херсонщині відбувся міні-ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю

Днями у приміщенні Херсонського міського центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення роботодавців міста, який відвідало 22 безробітних осіб з обмеженими можливостями.

У заході взяли участь представники АТ «Херсонобленерго», МКП «Херсонелектротранс", ПП «Голобородько» ФОП Бердар У.Б. та інші.

Роботодавці надали розширену інформацію шукачам роботи про свою потребу в кадрах та детально розповіли про умови праці, обов'язки працівників, рівень заробітної плати, підвищення кваліфікації, пільги, медичне страхування та оздоровлення своїх працівників.

За підсумками заходу 6 безробітних зацікавились вакансіями та домовились з роботодавцем на додаткову співбесіду безпосередньо на підприємстві. Фахівці міського центру зайнятості впевненні, що проведений захід сприятиме вирішенню питань адаптації у суспільстві та підвищення мотивації до праці осіб з інвалідністю.

Додатково: Завдяки співпраці Херсонського міського центру зайнятості з підприємствами міста Херсон протягом поточного року працевлаштовано 71 особу з інвалідністю.

Херсонський обласний центр зайнятості