Політика Президента України має підтримку народних депутатів від Херсонщини

Політика Президента України має підтримку народних депутатів від Херсонщини

Так народній депутат України Михайло Опанащенко високо оцінив позицію України на міжнародному Ялтинському форумі, який минулого тижня відвідали авторитетні політики, дипломати, громадські діячі, аналітики та підприємці світового рівня.

В дискусіях форуму взяли участь – міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт, Європейський комісар з питань розширення ЄС і європейської політики сусідства Штефан Фюле, радник Президента Російської Федерації Сергій Глазьєв, Президент Республіки Польща (1995-2005), голова ради YES Олександр Квасьневский, Канцлер Федеративної Республіки Німеччина (1998-2005) Герхард Шредер, Генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Заньєр, екс-президент США Білл Клінтон та інші впливові політики та бізнесмени.

«Це свідчення світового визнання України як повноправного партнера, який має суттєвий євро інтеграційний потенціал», – впевнений народний депутат Михайло Опанащенко, - можна зробити висновок, що дійсно Україна стала сильною суверенною незалежною державою», – наголосив у своєму інтерв'ю стосовно значення Ялтинського форуму для нашої країни народний депутат від Партії регіонів Михайло Опанащенко.

«Бути суверенною державою формально – це одне, а стати суверенною впливовою державою на політичній карті світу – зовсім інше. І це завдяки тому, що є незалежний Президент, який приймає сильні і незалежні рішення». Політик наголосив, що діюча українська влада здатна брати на себе зобов'язання і виконувати їх, в чому не раз переконувалася європейська спільнота.

«На порозі підписання угоди про асоціацію між Україною і ЄС наша країна відчуває на собі тиск з боку інших країн, які не підтримують євро інтеграційні прагнення України. Навіть під тиском інших держав, курс Президента України – це, в першу чергу, відстоювання інтересів українського народу та вітчизняних товаровиробників», - підкреслив народний депутат України Михайло Опанащенко.