Туманний Джарилгач

З давніх-давен острів Джарилгач був місцем відпочинку для скадовчан та приїжджих гостей, ще в старі добрі часи на його просторах випасалися велика рогата худоба та вівці господарств Скадовського району.

Острів підпорядковувався Скадовському лісгоспу, який проводив заліснення, вирощував велику рогату худобу та коней. З диких тварин на острові знаходилися дикі кабани, олені, муфлони, і по кожному виду нараховувалися сотні голів.

На Джарилгачі працівники лісгоспу здійснювали заготівлю сіна, в зимовий період підгодовували тварин концентратами. Скадовчани в межах дозволеного законом проводили тут полювання та ловили рибу.

І ось раптом комусь із вельмож упав в око цей унікальний острів, щоб його привласнити або зробити доступним лише їм. Мабуть, тому й вигадали перетворити його на національний парк закритого типу, поділити на зони за видами господарської діяльності.

Я вважаю, що було б доцільно провести референдум серед жителів району і почути їхню думку, яка б вирішила долю острова Джарилгач, щоб не якісь високопоставлені «дяді» робили це за нас.

Шановні скадовчани, кому небайдужа доля острова Джарилгач, висловіть свою думку. Можливо, до неї прислухаються.

І.Л.Репалюк,
житель м.Скадовська

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net