Туманний Джарилгач

З давніх-давен острів Джарилгач був місцем відпочинку для скадовчан та приїжджих гостей, ще в старі добрі часи на його просторах випасалися велика рогата худоба та вівці господарств Скадовського району.

Острів підпорядковувався Скадовському лісгоспу, який проводив заліснення, вирощував велику рогату худобу та коней. З диких тварин на острові знаходилися дикі кабани, олені, муфлони, і по кожному виду нараховувалися сотні голів.

На Джарилгачі працівники лісгоспу здійснювали заготівлю сіна, в зимовий період підгодовували тварин концентратами. Скадовчани в межах дозволеного законом проводили тут полювання та ловили рибу.

І ось раптом комусь із вельмож упав в око цей унікальний острів, щоб його привласнити або зробити доступним лише їм. Мабуть, тому й вигадали перетворити його на національний парк закритого типу, поділити на зони за видами господарської діяльності.

Я вважаю, що було б доцільно провести референдум серед жителів району і почути їхню думку, яка б вирішила долю острова Джарилгач, щоб не якісь високопоставлені «дяді» робили це за нас.

Шановні скадовчани, кому небайдужа доля острова Джарилгач, висловіть свою думку. Можливо, до неї прислухаються.

І.Л.Репалюк,
житель м.Скадовська

ОСТАННІ НОВИНИ

ЖИТТЯ