Туманний Джарилгач

Туманний Джарилгач

З давніх-давен острів Джарилгач був місцем відпочинку для скадовчан та приїжджих гостей, ще в старі добрі часи на його просторах випасалися велика рогата худоба та вівці господарств Скадовського району.

Острів підпорядковувався Скадовському лісгоспу, який проводив заліснення, вирощував велику рогату худобу та коней. З диких тварин на острові знаходилися дикі кабани, олені, муфлони, і по кожному виду нараховувалися сотні голів.

На Джарилгачі працівники лісгоспу здійснювали заготівлю сіна, в зимовий період підгодовували тварин концентратами. Скадовчани в межах дозволеного законом проводили тут полювання та ловили рибу.

І ось раптом комусь із вельмож упав в око цей унікальний острів, щоб його привласнити або зробити доступним лише їм. Мабуть, тому й вигадали перетворити його на національний парк закритого типу, поділити на зони за видами господарської діяльності.

Я вважаю, що було б доцільно провести референдум серед жителів району і почути їхню думку, яка б вирішила долю острова Джарилгач, щоб не якісь високопоставлені «дяді» робили це за нас.

Шановні скадовчани, кому небайдужа доля острова Джарилгач, висловіть свою думку. Можливо, до неї прислухаються.

І.Л.Репалюк,
житель м.Скадовська