Козаки Херсонської Січі на виборах підтримують Олександра Кромпа

Без перебільшення можна сказати, сьогодні виборець розгублений. За два тижні він має зробити вибір, але й досі не знає за кого віддати свій голос. Адже кількість кандидатів на округах просто зашкалює...

Приміром, по 186 одномандатному мажоритарному округу, який охоплює Олешківський, Скадовський, Голопристанський, Каланчацький райони і частину Чаплинського, зареєстровано аж 15 осіб. Серед них є як нові обличчя, так і політики з досвідом.

Проте козаки Херсонської Січі вже визначилися зі своїм вибором. Кандидата вони обирали за наступними критеріями.

«По-перше, це повинна бути порядна людина. По-друге, розумна . По-третє, повинна знати закони і відстоювати інтереси громади. Народний депутат повинен думати про людей, руки яких пахнуть хлібом і живуть на цій землі, які виховують підростаюче покоління, котре розбудовуватиме нашу державу на ім'я Україна.

Вважаю, що такими якостями наділений кандидат у народні депутати України ОЛЕКСАНДР КРОМП. Це людина честі, людина в мундирі (полковник). Він вірною службою у правоохоронних органах і, працюючи депутатом у Виноградівській ОТГ, показав, що вміє відстоювати інтереси людей. Це достойна кандидатура по 186 округу», – стверджує засновник і отаман громадської організації «Херсонське товариство «Херсонська Січ» ЮРІЙ ТИМОФІЄНКО: