Перший крок до втілення мрії

Перший крок до втілення мрії

Зробили Херсонський обласний благодійний фонд «Мангуст» та кримінально-виконавча інспекція Херсонської області на шляху до створення на території нашої області центру соціальної адаптації для осіб, які не мають постійного місця проживання.

Як повідомляють в прес-службі управління ДПтСУ в Херсонській області, днями співробітниками Дніпровського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтСУ в Херсонській області організовано та проведено групову акцію по прибиранню та благоустрою громадського місця, а саме: Херсонського міського центру обліку бездомних громадян за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, 187-а.

Силами осіб, притягнутих до адміністративної відповідальності у виді громадських робіт, приміщення, яке маємо надію найближчим часом стане центром денного перебування для бездомних громадян, підготовлено до капітального ремонту.

Слід відмітити, що проблема бездомності є гострою в місті Херсоні. Ускладнюється ситуація ще й тим, що на території міста досі немає спеціалізованого закладу для тимчасового притулку безхатченків.

Статус «бездомного» супроводжується високим ризиком скоєння правопорушень, вірогідність якого зростає в умовах відсутності систем соціальної підтримки та послуг, організацій та фахівців, які працювали б з цією групою клієнтів. Соціальна робота з цією групою орієнтована на подолання особистої та соціальної функціональної вразливості людей, пов'язаної з втратою чи високим ризиком втрати житла.

Розуміючи це, Херсонський обласний благодійний фондом «Мангуст», з яким досить давно співпрацює кримінально-виконавча інспекція Херсонської області, тривалий час намагається втілити в життя мрію про створення на території нашої області центру соціальної адаптації для осіб, які не мають постійного місця проживання. Допомагати в цьому «Мангусту» взялися підоблікові кримінально-виконавчої інспекції.