Микола Бабенко: Олександр Співаковський – ефективний нардеп і завжди відстоюватиме інтереси освітян

Микола Бабенко: Олександр Співаковський – ефективний нардеп і завжди відстоюватиме інтереси освітян

В Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша відбувся урочистий випускний бал. Колектив ФТЛ попрощався зі своїм 30-им випуском, а учні шести одинадцятих класів закружляли в останньому шкільному вальсі.

177 випускників Херсонського фізико-технічного ліцею успішно склали зовнішнє незалежне тестування. Всі без винятку подолали прохідний поріг (цього року він становить 150 балів) для вступу до вищої школи.

Людмила Федорівна Видриган випустила свій останній 11-Д. Була вихователем протягом двох старших класів: «З того моменту, як вони прийшли до мене у 9-й клас, зараз, звісно ж, діти дуже змінились, стали набагато дорослішими і більш самостійними. Хочу побажати своїм випускникам ніколи не впадати у відчай і вірити в себе», – побажала вихователь 11-Д.

30 років Фізико-технічний ліцей при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському технічному університеті займається підготовкою і вихованням національної еліти з точних наук.

«30 років тому Микола Іванович Бабенко розпочав справу «з нуля» і створив заклад елітарної освіти, який дає можливість талановитим дітям в певних галузях досягати особливих успіхів. Сотні ліцеїстів – переможці всеукраїнських олімпіад, десятки – завойовують золоті, срібні, бронзові медалі на міжнародних конкурсах з фізики. Це фантастичний результат, який ми маємо від ФТЛ.

І дуже хочеться, щоб такі заклади були на Херсонщині і давали можливість дітям капіталізуватись тут, а не деінде. І мені, як обраному ректору ХДУ, хочеться, щоб критична маса цих дітей приходила до нас, бо нам потрібні математики, фізики, програмісти – люди, які створюють велику додану вартість», – підкреслив народний депутат України Олександр Співаковський, який прийшов привітати колектив ФТЛ з 30-им випуском.

Микола Іванович Бабенко викладав астрономію у майбутнього народного депутата. І зараз ліцей відчуває підтримку Олександра Співаковського. Він лобіював виділення коштів державної субвенції на ремонт аварійної покрівлі та утеплення приміщень ліцею.

«Матеріально-технічна база ліцею на 90% забезпечена всім необхідним, аби ефективно функціонувати і давати високі результати. Всі 177 випускників подолали поріг вступу до вишів і вже скоро стануть студентами тих спеціальностей, які обрали. Завдяки підтримці народного депутата ми оновили споруду закладу, адже важливо в якх умовах навчаються діти: відремонтували дах і зробили термосанацію приміщень.

Разом з іншими освітянами підтримував і буду підтримувати Олександра Володимировича у його бажанні йти до Верховної Ради України, тому що він ефективний народний депутат і завжди відстоюватиме інтереси освітян і просуватиме просвітницькі ідеї», – сказав сказав директор ФТЛ Микола БАБЕНКО.