У Херсоні закрився театр

Не треба паніки, шановні поціновувачі мистецтва! Херсонський храм Мельпомени закрився лише на нетривалу літню відпустку.

Ось і добіг кінця 83-ій театральний сезон.

Для кулішівці він був вельми продуктивним: гастролі до Португалії, Литви, Румунії та Ізраїлю, виступи на українських майданчиках, зустріли гостей на міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії».

Херсонські глядачі змогли побачити 15 прем'єр, актори зіграли більше 300 вистав на 5 майданчиках у театрі імені Куліша.

До речі, вже наступного сезону локацій має стати 6 – до великої сцени, театр-кафе, сцени під дахом та під сценою, та локації в Олешківському лісі має долучитись театральний дворик. Це локація зі службового входу театру, яку привели до ладу.

- Для мене цей театральний сезон особливий. Коли інші театри на рік випускають 5 прем'єр, то ми випустили 15. Я відзначив 60-річний ювілей і вже й пенсію отримав. І, зізнаюся, вперше за 30 років роботи у театрі оце беру відгули і їду підніматися на Говерлу, - розповів директор Херсонського театру імені Миколи Куліша Олександр Книга.


На закриття сезону кулішівці підготували вибуховий коктейль із запальних танців, потужного вокалу та неперевершеної гри оркестру.

Глядач проводжав улюблених артистів бурхливими оплесками та вигуками «Браво».

Розлука із мистецтвом буде недовгою. Уже в серпні розпочне роботу театр-кафе. А на урочисте відкриття 84-го театрального сезону херсонські служителі Мельпомени готують цікаві сюрпризи.

Олена ПІМЕНОВА
Фото автора