Відбулася позачергова сесія Олешківської районної ради

З метою комплексного розв'язання проблеми захисту населення і території Олешківського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, в інтересах безпеки окремої людини, матеріальних цінностей і довкілля голова районної ради Павло Потоцький, провів 43 позачергову сесію, аби відповідні служби, органи влади мали ресурс для ліквідації наслідків негоди, яка сталася у нашому районі, внаслідок буревію та підтоплення.

У роботі пленарного засідання взяли участь 22 депутати, які плідно попередньо попрацювали на спільному засіданні постійних комісій та президії, де обговорили питання порядку денного, внесли доповнення та зміни до деяких питань.

Традиційно, на початку сесійного зібрання, голова Павло Потоцький привітав депутатів, що відсвяткували свій день народження у міжсесійний період та вручив Подяки кращим народним обранцям з нагоди Дня медичного працівника.

Під час сесійного засідання оперативно розглянули всі питання порядку денного та ухвалили відповідні рішення. Головне – виділили кошти на проведення ремонту дахів Козачелагерської ЗОШ і Великокопанівського МНВК, на оплату послуг із залученням додаткової техніки з метою запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, поповнили резерв паливно-мастильних матеріалів, необхідних для ліквідації стихійного лиха, підтримали субвенцію з державного бюджету на реконструкцію стадіону «Старт», ремонт будівлі соціального захисту населення райдержадміністрації, придбання спортивного інвентарю Олешківській ДЮСШ тощо.

Наостанок голова районної ради Павло Потоцький подякував депутатам за роботу на благо територіальної громади району.

За матеріалами Олешківської районної ради